Tag "vend te pare"

Fiton Skëndërbeu, ngjitet në vend të parë

Skuadra e Skëndërbeut ka arritur të mundë Teutën me rezultatin e ngushtë 0 me 1, në stadiumin Niko Dovana. Me këtë rezultat Skëndërbeu ka mundur të barazojë Partizanin dhe të