Tag "vemendjen"

Cristiano Ronaldo tërheq vëmendjen në çdo formë (Foto)

Ai po e jeton jetën e tij në maksimum javët e fundit pas ndarjes me Irina Shayk. Por nata e fundit e Cristiano Ronaldo-s nuk shkoi dhe aq mirë, pasi

Juventus kthen vëmendjen nga Pato

E ndërsa Mirko Vuçiniç dhe Fabio Quagliarella priten të largohen nga Juventus, sipas mediave italiane ekipi torinez ia ka vërë syrin sulmuesit të Corinthians, Alexandro Pato. Një gjë e tillë

Nicole, linja trupore për tu patur zili

Kujdesi ndaj vetes, dietat e përzgjedhura dhe ushtrimet e përditshme të jogës japin efekte të qarta në trupin e Nicole Scherzinger. Një ditë më parë, 35-vjeçarja tërhoqi vëmendjen e mediave

Zgjedhjet në vëmendjen e mediave të huaja

Zgjedhjet parlamentare në Shqipëri kanë qenë në qendër të vëmendjes edhe për mediat e huaja. Ato kanë raportuar herë pas here gjendjen në Shqipëri duke përfshirë gjithçka që ndodh në