Tag "vellezit korcare"

‘’Ngatërron k***n me dollarin’’! Endri Prifti sherr me Flori Mumajesin te Arditi

Një shprehje e Endrit Priftit është bërë shkak për të hapur një debat të gjërë në spektaklin E Diela shqiptare të Ardit Gjebreas. Tashmë Endri nuk e fsheh më dhe