Tag "vellane tirane"

Krim brenda familjes në Tiranë, vëllai vret vëllanë me armë gjahu

Godet sërish krimi brenda familjes. Vëllai ka vrarë vëllanë me armë gjahu, dhe më pas është vetëdorëzuar në komisariatin Nr.5. Sipas policisë së Tiranës, autori i vrasjes është shtetasi Afrim