Tag "vellai"

“Vëllai i Artur Bushit masakron zyrtarin e Ministrisë së Arsimit”

Ilir Bushi, vëllai i kryebashkiakut të Krujës Artur Bushi, ka rrahur brutalisht sekretarin e përgjithshëm të Ministrisë së Arsimit. Denoncimi bëhet publik nga ish kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar

Video e tmerrshme. Vëllai binjak i shpëton jetën 2-vjeçarit

Kanë hapur sirtarët e dollapit për t’u ngjitur sipër tij, dhe ajo qe ka ndodhur është kjo qe shihni në video. “Nuk isha i sigurte nëse duhej ta publikoja këtë

Shokon vëllai: Fiksimi im ka qenë… motra ime

Kardashianët janë një familje me lidhje të ngushtë me njëri-tjetrin. Por Rob Kardashian duket se i kaloi kufinjtë kur deklaroi gjatë një interviste se fiksimi i fëmijërisë së tij ka

Rama i del në mbrojtje vëllait të Fatmir Xhafajt. Ja postimi i plotë

Pas akuzave të bëra nga ish kryeministri Berisha në drejtim të vëllait të Fatmir Xhafajt ka reaguar mbrëmë vonë kryeministri Rama. Përmes një postimi të gjatë Rama i ka dalë

E njihni vëllain e Bleona Qeretit? Shikoni sa ngjajnë bashkë (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti, ndan shpesh në rrjetet sociale, foto dhe momente familjare. Përveç nënës dhe babait, ajo nuk kishte publikuar foto të vëllait të saj Bledit. Por për këtë

E rrallë! Motra 6 vjeç rrezikon jetën për të shpëtuar vëllanë 11 muajsh

Një vajzë e vogël, vetëm 6 vjeç ka rrezikuar jetën e saj për të shpëtuar vëllain e saj 11-muajsh nga zjarri që kishte përfshirë apartamentin e tyre. Ngjarja ka ndodhur

Skandali, vëllai i Elvis Roshit rreh brutalisht qytetarin pse u ankua për dritat

Një tjetër skandal ka shpërthyer në Kavajë ku një qytetar është rrahur nga drejtori i OSHEE-së. Sipas denoncimit, shtetasi Julian Kola është goditur nga kreu i OSHEE, Saimir Rroshi, vëllai

Vrau vëllanë për pronën, autori: Doja vetëm ta trembja

Sherri për pronën mes dy vëllezërve është kthyer në një tragjedi në një familje në Tiranë, ku vëllai vret të vëllanë me armë zjarri dhe plagos padashje nënën e tyre.

Krim brenda familjes në Tiranë, vëllai vret vëllanë me armë gjahu

Godet sërish krimi brenda familjes. Vëllai ka vrarë vëllanë me armë gjahu, dhe më pas është vetëdorëzuar në komisariatin Nr.5. Sipas policisë së Tiranës, autori i vrasjes është shtetasi Afrim

Bardhi Terpollari: Vrasësi i vëllait tim fshihet në Skrapar, policia ta kapë

“Kushëriri që më vrau vëllain nuk është njeri, por monstër. Ai fshihet në Skrapar. Policia duhet ta arrestojë sa më shpejt, pasi rrezikohet jeta e familjarëve të mi. Kërkoj mbrojtje

‘Rilind’ Flori, Alban Kondi: Më kishte marrë malli ta thërrisja në emër

Alban Kondi ka shumë arsye për të qenë i lumtur. Pak ditë më parë, këngëtari është bërë baba për herë të parë. Ka zgjedhur t’i vendosë emrin e të vëllait,

Arrestohet vëllai i Lul Cakës, akuzohet për gjobëvënie

Policia e Fierit ka arrestuar ditën e sotme vëllain e Lul Cakës, ndërsa është shpallur në kërkim Kelmend Kastrati i cili ishte shënjestra e atentatit tek “Mulliri i artë në

Vëllai i Dr. Florit bëhet baba, emri domethënës i të birit

Alban Kondi, vëllai i artistit të ndjerë “Dr. Flori” së bashku me bashkëshorten e tij janë bërë për të parën herë prindër. Eneida Zalli ka sjellë në jetë një djalë

Vodhën 100 mln lekë, mes të arrestuarve edhe vëllai i Leonard Solisit

Vëllai i Leonard Solisit, ish Ministrit të Shëndetësisë dhe ish deputet i PBDNJ-së u arrestua nga policia. Platon Solisi, 51 vjeç u vu në pranga për shkak të detyrës së

Reagon vëllai i Alibeajt: Nuk jam ndaluar kurrë nga policia gjermane

Pas lajmit për arrestimin e tij në Gjermani, ka reaguar vëllai i kreut të Departamentit të Rendit dhe Sigurisë në PD. Në një prononcim për “Panoramën”, Taulant Alibeaj tha se

Alibeaj: Arrestimin e vëllait tim e sajoi Tahiri, duan të më mbyllin gojën

Kreu i departamentit të rendit dhe Sigurisë në PD, Enkelejd Alibej e ka konsideruar shantazh për mbylljen e gojës së opozitës, lajmin për arrestimin e vëllait të tij në Gjermani.

Vëllai i kryeministrit Mustafa: Ja pse kërkova azil në Gjermani

Ditët e fundit, në media u publikua lajmi se vëllai i kryeministrit Isa Mustafa kishte kërkuar azil në Gjermani. Lajmi bëri bujë pasi erdhi në momentin kur vetë kryeministri po

Edhe vëllai i kryeministri Isa Mustafa kërkoi azil në Gjermani

Njëri prej dy vëllezërve të kryeministrit Isa Mustafa ka kërkuar azil në dy shtete të Bashkimit Evropian, Francë dhe Gjermani, bëjnë me dije mediat kosovare. Ragip Mustafa kishte migruar me

Shpërthen vëllai i Mariah Careyt: Ti je shtrigë dhe e pashpirt

Vëllai i madh i Mariah Carey, Morgan Caret, e ka quajtur motrën e tij shtrigë të keqe. Ai pretendon se Mariah ka refuzuar të paguajë trajtimin mjekësor për motrën e

I aksidentohet vëllai, ja mesazhi i këngëtarit Stresi: Allahu do të ndriçojë rrugën tënde

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen e këngëtarit Arkimend Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi. Vëllai i këngëtarit, Reneo Lushaj ka pësuar aksident me makinë,

Atentati ndaj biznesmenit, ndalohet vëllai i vrasësit të Neim Sulit

Sulo Sulo është i dyshuari kryesor i policies për atentatin e dështuar me eskploziv ndaj biznesmenit Nuredin Suli. Sulo, vëllai i autorit të dënuar për vrasjen e vëllait të Nuredin

Rama i jep vëllait koncesionin për TVSH-në

Ministria e Financave pritet të hapë në mesin e muajit shkurt një tender ndërkombëtar për përzgjedhjen e një kompanie koncesionare për një periudhë 10-vjeçare, e cila do të ofrojë një

PD: Jo vetëm Martin Cubi, por edhe vëllai i tij ka vrarë një sportist

Partia Demokratike ka reaguar sërish nëpërmjet një njoftimi thelloi akuzat për kryetarin e Partisë Socialiste në Shkodër Martin Cubi, i cili sipas opozitës është vendosur në këtë post edhe pse

Flet vëllai i Sokol Olldashit: Ja çfarë ndodhi atë natë

Në katin e dytë të një apartamenti pranë Ambasadës Amerikane, ndodhet shtëpia e të ndjerit. Sapo futesh në sallon të shfaqet portreti i tij, i realizuar në pikture dhe korniza

Motra nxjerr në shitje vëllain e saj për 35 paund (Video)

Kush ka thënë se fëmijët nuk janë aq inteligjent sa të rriturit. Rachel, vogëlushja nga Anglia do na dëshmojë komplet të kundërtën në këtë video. Një vogëlushe ka në plan

Vëllai publikon ditarin me sekretet e zjarrta të motrës

Pasi motra qorton vëllain e vogël, si hakmarrje ai i publikon në Facebook ditarin ku ajo shpreh dëshirat seksuale. Vogëlushi nuk i priti mirë ofendimet e saj dhe vendosi që

Alban Skenderaj, shkruan një mesazh emocionues për vëllan

Vëllai i këngëtarit Alban Skënderaj, Taulant Skënderaj ishte në gjendje kritike për jetën pasi kishte pësuar një aksident automobilistik. Por, ai disa ditë më parë ka dalë nga koma dhe

Humb jetën njëri nga vëllezërit që u plagos mbrëmë në Bathore

Ka ndërruar jetë në spital njëri prej dy vëllezërve që mbetën të plagosur me armë zjarri pas të shtënave në një lokal, mbrëmjë në zonën e Bathores, në Tiranë. Shtetasi

U kap me 19 kg drogë, Apeli liron vëllain e kyebashkiakut të Poliçanit

Artur Zotkaj vëllai i kryebashkiakut të Poliçanit, Adriatik Zotkaj është lënë i lirë nga Gjykata e Apelit në Berat, ndonëse në bisnesin e tij u gjet një sasi prej 19

Kjo është arsyeja pse mungon në ekrane Alban Skënderaj

Kantautori Alban Skënderaj ka kohë që mungon në ekranet televizive. Duke se ka qenë një dramë familjare ajo që e ka penguar artistin të merret me muzikë. Mësohet se vëllai