Tag "Veli"

I jepet lamtumira Veli Radës, Basha: Artisti, demokrati, “Mirënjohja e Tiranës”

Përcillet për në banesën e fundit aktori dhe komentatori i njohur sportiv Veli Rada. Ai vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe mëngjesin e sotëm zemra e tij