Tag "vejsiu"

Alketa Vejsiu foto me Michael Douglas që 14 vjeç

Prezantuesja Alketa Vejsiu është kthyer pas në kohë, ndërsa në profilin e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi ku shihet në krah të aktorit të famshëm Michael Douglas,

Vejsiu: Ju siguroj se askush nuk hëngri asgjë tek darka e Ramës

Alketa Vejsiu prezantuesja e famshme e spektakleve në “TV Klan” vazhdon komentet në “Instagram” mbi darkën e famshme të Kryeministrit Rama për nder të gazetarëve e pr onarëve të mediave.

Alketa Vejsiu adhuron punët e fshatit

Alketa Vejsiu duket se dashuron punët e fshatit dhe këtë e tregon në foton të postuar në rrjetin e saj Instagram. Larg veshjeve elegante të cilën jemi mësuar ta shohim,