Tag "vdesin 2 persona"

Aksidentet, vdesin 2 persona, 2 të tjerë në gjëndje të rëndë

Përgjaken sërish rrugët e vendit. Në Korçë shtetasi Dervish Çollaku është përplasur nga një automjet pranë fshatit Pirg. Ai ka marrë plagë të rënda dhe ka humbur jetën teksa po