Tag "vde"

Ndërron jetë futbollisti Maicon Pereira de Oliveria

Shakhtar Donetsk ka konfirmuar se sulmuesi Maicon Pereira de Oliveria ka ndërruar jetë në një aksident rrugor. Futbollisti brazilian 25-vjeçar në vitin 2012 u transferua në ekipin ukrainas dhe ishte