Tag "vazhdoje"

Ja ku do ta vazhdojë karrierën Gerrard

Pasi vendosi të largohet nga Liverpooli në fund të këtij sezoni, Steven Gerrard ka vendosur se ku do ta vazhdoj karrierën. Skuadra nga Anfield ka zbuluar se kapiteni i tyre

Netanyahu: Izraeli do t’i vazhdojë operacionet në Rripin e Gazës

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu tha se shteti izraelit do ti vazhdojë operacionet ushtarake në Rripin e Gazës. Netanyahu ka akuzuar Hamasin se ka shkelur armëpushimin. Këto komente, kryeministri izraelit

Siri, vazhdon asistenca e OKB-së në Homs pavarësisht sulmit ndaj autokolonës

Duke dënuar sulmin ndaj autokolonës që po dërgonte ndihma humanitare në Homs të Sirisë, Kombet e Bashkuara theksojnë se nuk frikësohen dhe do të vazhdojë të “ndihmojnë ata që janë

Wenger do të vazhdojë në krye të Arsenal

Arsene Wenger do të vijojë përtej sezonit 2013-2014 dhe do të hedhë shumë shpejt firmën. Kontrata e re, përveçse përfitime më të mëdha ekonomike, i jep Wenger më shumë fuqi

Ivanov fjalim lamtumire: Maqedonia do të vazhdojë rrugën drejt BE

Pavarësisht bllokimit dhe ultimatumeve që vijnë nga fqinji jonë jugor, Maqedonia do të vazhdojë rrugën e saj drejt anëtarësimit në BE. Kështu ka theksuar në fjalimin e fundit vjetor presidenti