Tag "mbeshtejte"

Blushi dhe Hafizi nisin fushatën për partinë e re, bie mbështjetja nga rradhët e PS

Tashmë Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi kanë ndezur motorët për partinë e tyre të re kundër kryesocialistit Edi Rama. Dy deputetët e mazhorancës, kanë nisur punën konkrete për krijimin e

Studentët e UT-së mbështesin grevën: Do ti bashkohemi edhe ne

Greva e studentëve është mbështetur edhe nga Këshilli Studentor i Universitetit të Tiranës. Përmes një deklarate për mediat, studentët e këtij Këshilli kanë deklaruar në ditët në vijim, do të