Tag "mbesen"

Skandal, përdhunonte prej 3 vjetësh mbesën e mitur, burg shqiptarit në Greqi

Gjykata e Selanikut ka shpallur fajtor dhe ka dënuar me burgim një shtetas shqiptar 60 vjeçar, i cili akuzohet për përdhunimin e mbesës së mitur. 23 vjet burgim është dënimi

Letra nga burgu e Pjetër Arbnorit për mbesën e tij

Mbesë e dashur! Sot bëhen 25 vjet që jam ndarë nga familja. Ti atëherë nuk kishte lindur, as nëna jote nuk ishte fejuar e martuar, kurse tani je rritur e

Pukë, tentoi të vrasë mbesën, arrestohet 44 vjeçari

Një 44-vjeçar u arrestua në mbrëmje nga policia e Pukës pasi ka kërcënuar të vrasë me armë mbesën e tij. Ngjarja ndodhi në fshatin Sakat të Pukës, ku pas denoncimit

Mirditë, vret nga pakujdesia gruan dhe plagos mbesën

Vret nga pakujdesia, plagos mbesën e saj dhe tenton të vetëvritet autori 52-vjeçar nga Kosova. Ngjarja konfirmohet nga policia e Mirditës, sipas së cilës pas mesnate autori Ndue Bisaku ka

SHBA, gjyshja vret mbesën e saj 8 vjeçe

Një 51-vjeçare nga Çikago, Helen M. Ford, është akuzuar për mbytjen e mbesës së saj 8-vjeçare, Gizzell Kiara Ford. Para se ta vriste mbesën, mësohet se mbi të është ushtruar