Tag "mbese"

Përdhunon mbesën 2 vjeçe dhe i transmeton Hiv

Dy jetë të shkatërruara përgjithmonë. Ajo e një vajze 23 muajshe dhe e një vajze 14 vjeçare, emrat e të cilave nuk janë bërë publik. Ato u infektuan nga virusi

Lushnje, ngacmoi “mbesën” 11 vjeçe, arrestohet 63-vjeçari

Policia e Lushnjës ka vënë në pranga një 63-vjeçar, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën 11-vjeçare të bashkëjetueses së djalit të tij. Bëhet fjalë për Feçorr Kiptiun, banues në

Elbasan, në pranga daja, abuzoi seksualisht me mbesën

Një 34-vjeçar nga Elbasani është ndaluar nga policia nën akuzën e abuzimit seksual me të mitur. Sipas policisë së Elbasanit, 34-vjeçari, Eno Eshi dyshohet të ketë abuzuar seksualisht me mbesën

Mat, mbesa i vë flakën shtëpisë së xhaxhait

Nuk e ka menduar dy herë dhe i ka vënë flakën shtëpinë e xhaxhait të saj. Edhe konflikti nuk mungon, por është nga ata banalët, që degjenerojnë me pasoja shpesh