Tag "mbesa"

Histori/ Matilda, stërmbesa e Skënderbeut që do të martohej me Ahmet Zogun

Gjergj Kastrioti Skënderbeu nuk ka trashëgimtarë, por ka pasardhës. Duka Ferrante, që në kohën e vet e zgjidhi rrezikun e shuarjes së familjes Kastrioti. E bënin atëkohë shumë zotërinj të

Vranë gjyshen për florinjtë, mbesa dhe ish i dashuri i saj akuzojnë njëri-tjetrin

Xhoana Hila dhe Erando Qatipi kanë akuzuar njëri-tjetrin në gjykatë për vrasjen e 82-vjeçares Angje Hila, në 25 shkurtin e vitit të kaluar në Shkodër. Xhoana ka pranuar se ka

Vodhen parfume dhe sallam, burg për mësuesen dhe mbesën e saj

Gjykata e Tiranës ka dënuar me një vit burg një 30-vjeçare dhe mbesën e saj, të cilat janë zbuluar nga kamerat e sigurisë së një marketi se ishin duke vjedhur

Ky është çifti që ka 101 nipër dhe mbesa (Foto)

Në përvjetoritn e tyre të 68-të të martesës, një çift në Michigan ka festuar duke u bërë gjyshër për here të 101-të. “Shokët e mi të rinj më thonë se

Kjo është mbesa superseksi e motrave Vjollca (Foto)

Duket se bukuria dhe të qenurit seksi është në gjenet e familjes Vjollca. Motrat Vjollca e kanë pikë të dobët mbesën e tyre, pasi shpesh në Instagram publikojnë foto së

Mbesa e At Zef Pllumit: Falja e Ramës jo e plotë, nuk e ktheu dekorimin

Mbesa e At Zef Pëllumbit reagoi pas ndjesës së kërkuar nga kryeministri Edi Rama, pasi qeveria dekoroi njeriun që e kishte persekutuar në komunizëm. Por ajo shtoi se kjo nuk

Flet mbesa: Musine Kokalarin nuk e kanë përdhunuar në burg

Linda Kokalari, mbesa e Musine Kokalarit, ka reaguar pas një lajmi të përhapur në media këto ditë se Musineja është përdhunuar në burg nga njerëzit e Sigurimit. Ajo e quan

13-vjeçarja nga Shijaku denoncon xhaxhain per përdhunim

Mbesa e mitur denoncon xhaxhanë e saj se ka abuzuar seksualisht me të. Ngjarja ka ndodhur në Shijak, ndërsa policia ka vënë në pranga 33-vjeçarin I.GJ. Arrestimi ka ardhur pas

Nicole Kidman e ka një sozi, ja se cila është

Nicole Kidman e ka një sozi dhe ajo është mbesa e saj. Luçia është vajza e motrës së vogël të aktores, të cilën tezja e prezantoi publikisht me rastin e

Mbesa që vrau gjyshen, kandidate për deputete në 2013

32 vjeçarja Gjoana Hila e cila mbyti gjyshen e saj në bashkëpunim me të dashurin e saj para dy muajve, ka qënë kandidate për deputete në vitin 2013. Hila, e

Mbesa me të dashurin grabisin dhe vrasin gjyshen për t’i vjedhur paratë

Një krim monstruoz i ndodhur në 25 shkurt të këtij viti është zbardhur pas tre muajsh nga policia e Shkodrës duke vënë në pranga autorët e ngjarjes. Mbesa në bashkëpunim

Ish të përndjekurit, nipërit e mbesat përjashtohen nga dëmshpërbilimi

Nipërve dhe mbesave të ish-të dënuarve që nuk jetojnë , u hiqet e drejta për të përfituar shpërblim. Ata do të përjashtohen nga ky proces. Në projektvendimin që pritet të

Xhaxhai pedofil përdhunon për tre vjet mbesën 12 vjeçare

Një burrë i moshës 36 vjeçare ka detyruar për një kohë të gjatë mbesën e tij ë kryejë marrëdhënie seksuale me të. Vajza tani është në moshën 12 vjeçare ndërsa

Mbesa e Berishës, tifoze e çmendur e Gjermanisë (FOTO LAJM)

Kombëtarja e Gjermanisë ka shumë tifozë në Shqipëri dhe një prej tyre është edhe mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi. Ajo ka postuar një foto në profilin e saj

Berisha në plazh me nipër e mbesa

Kryeministri në largim, Sali Berisha, po i kushton shumë vëmendje familjes së tij, duke kaluar pushime me nipërit dhe mbesat, në një prej vilave qeveritare në Jug të vendit. Ish