Tag "mbedhje"

Pas mbledhjes me PS-në, Lu dhe Vlahutin shkojnë tek LSI

Ambasadorët e SHBA dhe BE, Donald Lu dhe Romana Vlahutin të shoqëruar nga ekspertë të EURALIUS dhe OBDAT kanë mbërritur në Kryesinë e Kuvendit ku do të jenë të pranishëm

Tritoli, Ajazi ngre në këmbë SHISH

Tre shperthimet e ndodhura para dy ditëve në Tiranë ka bërë që kreu i Shërbimit Informativ të mbledh vartësit ku ka kërkuar informacione për këto ngjarje. Reagimi i kreut të