Tag "mbasdite"

Berisha: Sot ditë e zezë! Mëngjes dhe mbasdite tragjike

Ish kryeministri Sali Berisha u ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve të viktimave të aksidenteve rrugore të ditës së sotme, të cilën Berisha e quajti një ditë të zezë. Në