Tag "mbante"

Roskovec, mbante gruan dhe vajzën mbyllur prej 2 muajsh; në pranga 56-vjeçari

Mbante bashkëshorten dhe vajzën e tij 7 vjeçe të mbyllura në banesë prej 2 muajsh, policia ndërhyn dhe arreston 56-vjeçarin Kozma Kola. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.1, Roskovec. Në

Mbante fshehur në makinë 5 thasë me kanabis , arrestohet vlonjati

Policia e Vlorës ka vënë në pranga 33 vjeçarin Erion Mandi i cili transportonte të fshehur në makinën e tij 5 thasë me kanabis me 67 kg kanabis. Lënda narkotike

I riu shqiptar kapet per vjedhje ne Angli, mbante kartë identiteti italiane

Një 21-vjecar shqiptar arrestohet nga policia britanike pasi i vodhi 30 paund një të dehuri në hyrje të një lokali nate në në Cardiff, Londër ngjarje kjo e ndodhur në