Tag "mazzari"

Inter, largohet Mazzari, rikthehet Mancini

Walter Mazzari po i kalon minutat e fundit si trajner i Interit. Sipas raporteve të fundit nga Italia, Interi ka marrë vendim sot në mëngjes që të shkarkoi Mazzarin nga

Mazzarri shfryn: U ndëshkuam nga gabimet e arbitrit

Trajneri i Interit, Walter Mazzarri ia faturon arbitrimit humbjen kundër Napolit në San Paolo dhe mendon se skuadra nuk pati fat me një gjyqtar si Paolo Tagliavento. Për zikaltërit, kjo

Mazzarri: Nuk ishim inferiorë ndaj Romës

Eshtë i zhgënjyer por përpiqet ta lërë pas të shkuarën dhe shikon nga e ardhmja Walter Mazzarri, pasi pa Interin e tij të shembet në shtëpi nga Roma e pandalshme

Divorc mirëkuptimi, Mazzarri lë Napolin

Tashmë është zyrtare, Walter Mazzarri përshëndet të gjithë tifozët dhe i jep fund historisë së tij si trajnier i Napolit, pas përfundimit të sfidës me Romën. “Kam kaluar 4 vite