Tag "Maune"

Maqedonia mban të bllokuar 13 maune me produkte shqiptare

Vazhdon bllokimi i perimeve shqiptare në kufirin në Maqedoni. Janë plotë 13 kamionë që janë bllokuar dhe nuk po lejohen të hyjnë në Maqedoni, raporton agjencia e lajmeve “INA”. “Deri

Policia bllokon maunen me drogë në port, sekuestrohen 280 kg kanabis

Policia kufitare ka bllokuar në Portin e Vlorës një sasi të konsiderueshme lëndë narkotike, në një maune që kishte destinacion Italinë. Burime nga policia bëjnë të ditur se gjatë kontrollit

Elbasan, humb jetën një kalimtar, u përplas nga një maune

Një kalimtar ka humbur jetën mesditën e sotme në Elbasan, pasi u përplas nga një automjet. Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në vendin e

Përrenjas, maunia përfshihet nga flakët, shpëton shoferi

Një maune me targa të Korçës është përfshirë nga zjarri gjatë ditës së sotme ndërsa raportohet se fatmirësisht drejtuesi i mjetit është në gjendje të mirë shëndetësore. Burime nga policia