Tag "maturantja"

PD: Pse nuk e shkarkon Edi Rama, Elvis Rroshin?

Maturantja Anilda Sulejmanaj pyet kryeministrin. Jam Anilda 18 vjeç. Dua të pyes sot Edi Ramen, pse nuk e shkarkon Elvis Rroshin nga Kryetar Bashkie? Nuk i mjafton Edi Ramës ajo

Maturantja me mesatare 9.6 padi ndaj ministrisë: Nuk fitova shkollën, kanë ndërhyrë në sistem

Pas ankesave dhe protestave të shumta të maturantëve në lidhje me procedurat e aplikimeve në universitet, një denoncim i rrallë është bërë këtë të hënë nga një 18-vjeçare. Maturantja nga