Tag "Mattia Perin"

Mattia Perin do jetë portieri i ri i Milanit

Mattia Perin do te jetë portieri i ri i Milanit. Sipas mediave Italiane Adriano Galliani,dhe presidenti i Genoas Enrico Preziosi kanë arritur akordin dhe zyrtarizimi pritet te behet ne oret