Tag "matt damon"

Matt Damon, 3 milionë $ për 20 sekonda

Matt Damon ka futur në xhep plot 3 milionë dollarë për një reklamë kafeje që zgjat vetëm 20 sekonda. E thënë ndryshe, aktori i famshëm hollivudian ka fituar 150 mijë

Matt Damon dhe Ben Affleck sërish bashkë në një komedi

Dyshja e filmit të famshëm “The Good Will Hunting”, janë sërish bashkë, pasi Matt Damon dhe Ben Affleck do të marrin pjesë në një serial televiziv, që do të jetë

Matt Damon: Ben Affleck zgjedhja e duhur për Batmanin

Ata të dy janë miq të ngushtë që nga fëmijëria. Bëhet fjalë për dy aktorët e mëdhenj Ben Affleck dje Matt Damon. Por aq sa është një mik i mirë,

Matt Damon planifikon të jetojë në Los Angeles

Aktori i njohur Matt Damon dhe bashkëshortja e tij Luciana Barroso po planifikojnë të ndërrojnë shtëpi, nga New Jorku të jetojnë në Los Angeles së bashku me katër fëmijët e

Matt Damon, i ndryshuar për një film

Po, ky që shihni në foto është pikërisht ai, Matt Damon. Pa flokë, gjithë tatuazhe dhe mbi të gjitha me një trup super të palestruar . Është një Damon thuajse

Damon: Po përpiqem të bëhem si Brad Pitt

Matt Damon ka bërë shaka duke thënë se ai po e kalon jetën duke u përpjekur ta kopjojë shokun e tij të ngushtë, Brad Pitt. Aktori me shaka ka thënë

Matt Damon: Ja pse mamaja nuk donte që unë të aktroja që fëmijë

Shumë yje në Hollyëood ka një histori të gjatë pasi e kanë nisur aktrimin që në moshë të re. Kështu që krahasuar me disa nga kolegët e tij, Matt Damon