Tag "matri"

Seria A, të gjithë në radhë për Matrin

Inter dhe Milan po vlerësojnë shkëmbimin mes Alessandro Matrit dhe Zdravko Kuzmanovic, e madje mes dy klubeve ka patur një kontakt të parë. Rrokada ju leverdis të dyja palëve, Interi

Matri: Milan shtëpia ime

“Më në fund, pas 10 vitesh po kthehem në shtëpi. Kishte edhe skuadra të tjera që më donin, por unë këmbëngula që të vija tek Milani. Gjej një trajner që

Matri pritet të shkojë drejt Napolit

Sulmuesi i Juventusit, Alessandro Matri, pritet që gjatë këtyre ditëve të konfirmojë transferimin te skuadra e Napolit, njoftojnë mediat italiane. Bëhet e ditur se drejtuesit e Juventusit tashmë kanë pranuar