Tag "getoari marina"

Geotari tradhton Marinën?!! Fjalë zemre për një femër tjetër

Prej disa vitesh ai është i përfshirë në një lidhje dashurie dhe sa herë përmendet emri i tij, vjen ndërmend edhe ai i Marina Vjollcës. Por bukuroshja e ekranit nuk