Tag "getoari"

Zbulohet fiksimi i Marinës, as Getoari s’ja ka hequr dot!

Na ndodh ndonjëherë që të fiksohemi me sende dhe objekte, të cilat ndoshta nuk kanë asnjë domethënie për ne apo jetën tonë, por në shumë raste mund të thonë edhe

Getoari blen makinë me vlerë 160 mijë euro? (Foto)

Getoar Selimi ka publikuar në Instagram një fotografi prane një makine ‘’Mercedes S 600’’që mendohet të jetë blerja më e fundit e reperit kosovar. Vlerat e kësaj makine superluksoze nisin

Ish zv/ministri bëhet xheloz për Marinën. Ja si e sulmon Getoarin

Lidhja e Marina Vjollcës me Getoarin, ka pasur reagime pozitive dhe negative. Kjo lidhje s’ka kaluar pa u vënë re edhe nga ish-zëvendësministri Dritan Hila. Ai ka ‘thumbuar’ moderatoren bukuroshe

Urimi special për ditëlindje i Marinës për Getoarin (Foto)

Marina Vjollca dhe reperi kosovar Getoar Selimim, të cilët prej kohësh janë në një lidhje janë tashmë çifti më i përfolur. Ndonëse ata nguruan të tregonin si fillimin lidhjen e

Getoari xheloz për Marinën, e heq nga emisioni sportiv. Kërkon një emision për fëmijë

Duket se Getoari është ndjerë xheloz për të dashuren e tij Marina Vjollca e cila prezanton emisionin sportive në Top Channel. Zërat thojnë se Marina, pas kampionatit europian, do të

Marina dhe Getoari bëjnë planet për dasmë

Ata të dy janë padyshim çifti më i përfolur i momentit. Flasim për Marinën dhe Getoarin, që kanë rrëmbyer vëmendjen e gjithë publikut. Pak javë më parë mediat vendase dhe

Foto e rrallë të reperëve shqiptarë në vitin 1999: Getoari nuk shihet me sy! (Foto)

Repi sot dominon në tregun muzikor shqiptarë, duke prodhuar çdo ditë emra të rinjë, që i bashkohen rep skenës duke mbajtur këtë zhanër si ndër më të pëlqyerin. Por janë

A gënjeu Getoari për lidhjen me Elvana Gjatën?

Reperi Getoar Selimi ka qenë transparent me mediat për jetën e tij private, ku ka pranuar lidhjet me vajza të njohura të show biz-it. Por deklarata e tij e fundit

Rrëfehet Getoari: Ja e verteta e lidhjes sime me Elvana Gjatën

Pak ditë më parë, një portal publikoi një foto ku reperi i njohur, Getoar Selimi, shfaqej në shoqërinë e një vajze. Meqë bëhej fjalë për një foto të vjetër, thuhej

Getoari zëvendëson Marinën me një tjetër. Ja me kë

Duket se kanë filluar të ndihen xhelozitë edhe në një prej çifteve më të përfolura shqiptare të verës së fundit, të formuar nga bukuroshja shqiptare, Marina Vjollca, dhe reperit kosovar

Getoari merr shtetësinë shqiptare. E firmos Nishani

Tani i dashuri i Marina Vjollës, reperi kosovar Getoar Selimi ka marrë pasaportë shqiptare. Presidenti i republikës Bujar Nishani ka dekretuar dhënien e shtetësisë shqiptare për reperin Getoar Ibrahim Selimi

Marina e Getoari nisin bashkëjetesën, ja si ndajnë punët e shtëpisë (Foto)

Getoari dhe Marina kanë filluar që të bashkëjetojnë. Ata tashmë janë duke u bërë gati për jetën e tyre familjare. Çifti e ka zyrtarizuar lidhjen kohëve të fundit dhe në

Getoari i dhuron Marinës një makinë

Lidhja mes Getit dhe Marinës ka mbetur vetëm të konfirmohet me fjalë nga dyshja Por, ditë më parë Marina postoi një fotografi së bashku me Ghetto Geasy në profilin e

Getoari dhe Marina shfaqen më në fund bashkë

Lidhja e tyre përbën një prej temave më të përfolura në shtypin rozë. Kjo ndoshta edhe për faktin se një gjë të tillë ende nuk e kanë pranuar por e