Tag "Getoar Selimi"

Adoleshentja hyn në shtëpinë e Getoarit, i vjedh orën 35 mijë euro

Një adoleshente është autorja e grabitjes së orës në banesën e këngëtarit Getoar Selimi në Tiranë. Sipas të dhënave zyrtare, është arrestuar 17-vjeçarja me iniciale D.K., banuese në Kamzë, e

Getoar Selimi merr dhuratë nga një femër tjetër, jo nga Marina (foto)

Përveçse këngëtar shumë i suksesshëm më së shumti Getoari tani bën bujë për lidhjen e tij me Marina Vjollcën. Por çfarë ka ndodhur në ditëlindjen e Getit?! ‘E para është

Getoar Selimi: Asgjë nuk shkëlqen më shumë se Marina Vjollca (Foto)

Me në fund çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë dalur hapur në lidhjen e tyre. Getoari ka publikuar një foto me Marinën në “Intagram”, teksa pozojnë nën dritat e

Ishte koha kur Getoar Selimi dhe Kastro Zizo ishin shokë

Shoqëria e “lashtë” e Getoar Selimi me Kastro Zizon është rikujtuar edhe një herë nga ky i fundit ku përmes një postimi në Instagram Kastro ka publikuar një foto të

Getoar Selimi shpreh ndjenjat duke dekoruar pemën (Foto)

Për ato që mendojë se reperet nuk jane sentimentale, e kanë shumë gabim. Këtë gjë na e vërteton reperi nga Kosova Getoar Selimi, ku me rastin e festave ka dekoruar

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca në të njejtin vend në të njëjtën orë

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë dalë në foto në të njejtin vend dhe në të njejtën orë por jo bashkë. A ta po dinë ta marketojnë më së miri

“Po t’shoh përmas”, thyen rekordet

Kënga e grupit “Tingulli 3nt” e titulluar “Po t’shoh përmas”, e cila u publikua ditën e diel, ka arritur të thyejë rekordet e shikueshmërisë që në orët e para të

Noizy dhe Geti sulmojnë njëri-tjetrinNoizy and Geti attack eachother

Drejtuesi i “Babastars”, Getoar Selimi, i është kundërpërgjigjur Noizy-t, pas fyerjeve publike të këtij të fundit bërë ndaj tij. Ishte Noizy ai që shfrytëzoi një profil të gabuar të Getit,

Bleona vendos t’i rikthehet skenës shqiptare

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti, krahas aventurave në botën hollivudiane dhe publikimit të dy këngëve në anglisht “Pass Out” dhe “Without You”, ka vendosur të vijë për publikun shqiptar me një

Getoar: Më shumë repera se muzikë

Lideri i Babastars, Getoar Selimi, nëpërmjet rrjetit të tij social “Twitter” ka shprehur hapur zhgenjimin e tij për nivelin e hip-hopit shqiptar. Ai ka shkruajtur se në hip-hopin shqiptar nuk