Tag "Geti"

Geti dhe Marina pësojnë aksident në Tiranë

Një përplasje me makinë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën pranë “Pallatit me Shigjeta” në kryeqytet, ku mësohet se të përfshirë janë reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Për

Marinës nuk i mungon “paparaci” i saj i preferuar gati për t’i bërë foto (Foto)

Tashmë nuk e fshehin më dashurinë dhe kanë dëshirë t’a publikojnë atë në çdo çast. Çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca aktualisht ndodhen në Prishtinë. Bukuroshja ka postuar në “Instagram

Luana harron Marinën provokon Gettin. Ja çfarë i shkruan kunati

Prezantuesja Luana Vjollca është bërë shumë provokuese. Ajo së fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqen mjaft seksi, me bikini në plazh dhe duke pirë pije që në dukje ngjan

Geti kap Marinën prej fyti (Foto)

Për shumë kohë lidhjen e tyre e mbajtën të fshehtë, por tashmë Marina dhe Geti nuk ngurojnë të hedhin foto nga vende të ndryshme ku çifti shkon. Këtë radhë Geti

Geti dhe Marina publikisht “të ndarë” (Foto)

E vërteta mesa duket është se te dy mundohen ta fshehin ende marrëdhënien e tyre, se paku kështu hapur dhe në publik. Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja e njohur, Marina

Çifti Geti dhe Marina publikojnë të tjera foto bashkë (Foto)

Edhe pse kanë heshtur gjithmonë ndaj spekullimeve për lidhjen midis tyre, një nga çiftet më të përfolur të show bizit, duket kanë vendosur ta thyejnë me fotot heshtjen e gjatë

Geti ‘single’, shijon beqarinë në Tiranë

Reperi i njohur, i cili njihet për lidhjet e tij të kohë pas kohshme me femrat, duket se po kalon momente të mira edhe pse është ‘single’. Ylli Babastars i

Geti ‘Selfie’ me maçokun

Getoar Selimi i njohur si Geti. Është njëri ndër reperët më të përfolur të muzikës shqiptare. Ai është i njohur me grupin ‘Tingulli i 3nt’ së bashku me Agonin. Ndërsa