Tag "Getafen"

Reali nuk ndalet. Mposht në transfertë Getafen

Real Madrid ka arritur të mposhtë në transfertë Getafen duke u shpallur në këtë mënyrë kampion dimri në Ligën BBVA. Dy gola të Cristiano Ronaldos dhe një gol i Gareth