Tag "gerti bogdani"

Gerti Bogdani: Ju tregoj dy kërkesat e panegociueshme të opozitës

Deputeti i PD, Gerti Bogdani ka vizituar sot herët në mëngjes ‘çadrën e qëndresës’ e ngritur para Kryeministrisë. Ai u shpreh se dy janë kërkesat që kërkon protesta, qeveri teknik

Deputeti i PD-së, Gerti Bogdani me familjen në panairin e Lal’Erit

Ditët e fundit kryebashkiaku Erion Veliaj ka ngritur çadrat në sheshin Nënë Tereza ku po organizon një panair me produkte ushqimore nga vende të ndryshme. Pavarësisht luftës politike që bëhet

Sepse PD do mbahet mend që në 2015 ishte parti pa rini! Altin GOXHAJ

PD po plaket! Sepse s’ka rini! PD prej dy vjetësh nuk ka rini! As student, as nxënës, as të diplomuar, as të punësuar dhe as të papunë! S’ka fare! Edhe

Gerti Bogdani: Rama të reflektojë për kërkesat e PD

Kryeministri Rama ka ende pak kohë për të reflektuar atë çka ju tha të shtunën e 22 nëntorit në shesh. Në të kundërt, opozita dhe mijëra qytetarë do të zbresin

PD: Urdhrat e Ramës paralizojnë bizneset dhe familjet

Në një deklaratë për mediat deputeti I Partisë Demokratike Gerti Bogdani ka denoncuar arbitraritetin e qeverisë me aksionet e INUK në bulevardin “Zhan D’Ark” dhe “Bajram Curri” në Tiranë, së

Gerti Bogdani zgjidhet President i Organizatës Botërore të te Rinjve

Gerti Bogdani, Kryetar i Forumit Rinor të Partisë Demokratike dhe Deputet i Partisë Demokratike në Parlamentin Shqiptar, zgjidhet President i IYDU, Organizata Botërore e Forumeve Rinore të Qendrës së Djathtë.

Bogdani: Protesta deri në largimin e Kryeministrit

I ftuar në “Revistën Televizive të Mbrëmjes” ishte deputeti i partisë demokratike, Gerti Bogdani, i cili ka folur për protestën e parashikuar të zhvillohet gjatë ditës së premte nga opozita,

Bogdani: Mungesa e transparencës, praktikë pune e qeverisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani ka reaguar lidhur me moslejimin e mediave nga ana e kryetares së Komisionit të Jashtëm, Arta Dade, gjatë diskutimit dhe miratimit nen për nen

Bogdani: Rama të mbajë premtimet elektorale, t’i lëri shpikjet

Edhe Gerti Bogrdani, deputet i Partisë Demokratike, ka reaguar në rrjetin social “Facebook”, pas konferencës së parë të Partisë Socialiste. Bogdani ka shkruar se Rama duhet të përballet me premtimet

“Rama ka në plan vetëm rritje taksash”

Deputeti i Partisë demokratike, Gerti Bogdani ka deklaruar të enjten se Edi Rama nuk ka asnjë plan për të krijuar vende pune në fushën e teknologjive të reja. Në një

Duhet shumë kohë për t’u bërë i ri

Opinion nga Gerti Bogdani, Debati aktual i mundësisë për të votuar për të rinjtë e moshës 16-vjeçare është një debat shumë i rëndësishëm, përsa u përket ndryshimeve që po ndodhin