Tag "gerta heta"

Gerta Heta rrëfen dhimbjen e humbjes së vajzës: Një vit nuk i shkova as te varri

E ftuar pasditen e djeshme në programin “Rudina”, së bashku me bashkëshortin e saj Matko, Gerta Heta ka rrëfyer më shumë për marrëdhënien e tyre 7-vjeçare, për dhuratën që Zoti

Gerta Heta tregon momentin më të keq në jetë: Nuk doja të dilja duarbosh nga materniteti

Ajo ishte shtatëzënë dhe priste binjakë. Por fatkeqësisht i plasën ujërat në muajin e 6 të shtatzënisë. Kjo ka qenë periudha më e keqe për moderatorin e njohur Gerta Heta.