Tag "gert bogdani"

A do ishte i lirë Arben Frroku nëse nuk do drejtonte fushatën e PS në Pukë ?!‏

Deputeti i PD-së, Gert Bogdani ka ngritur një pyetje, a do të ishte i lirë Arben Frroku nëse nuk do të drejtonte fushatën e PS-së në Pukë?! Me siguri jo,

PD: Veliaj nuk bën transparencë për burimet e fushatës

Deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani, në një deklaratë për mediat ditën e martë ka akuzuar kandidatin e majtë për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj, se nuk po bën transparencë

Bogdani: Kryeministri i rilindur hesht edhe pse u vodhën 7 mln USD

Deputeti i PD-së Gert Bogdani sulmon kryeministrin Rama për mosreagimin e tij ndaj vjedhjes së 7 milionë dollarëve nga Banka e Shqipërisë. Në një reagim në rrjetin social “Facebook”, deputeti

PD: Rama, 22 ditë heshtje për instrumentet e tij kriminalë anti-opozitë

Edi Rama ka 22 ditë që hesht, duke manifestuar me kryeneçësi se përgjegjshmëria dhe llogaridhënia nuk janë aspak tiparet e tij. 22 ditë më parë ai vuri në skenë goditjen

Bogdani: Ligji për taksat, dobi për biznesin

Deputeti i Partisë Demokratike, Gert Bogdani, në një deklaratë për mediat bëri me dije se ligji i ri për taksat për 220 mijë shqiptarë u votua nga Partia Demokratike, ndërsa

Bogdani: Rama s’ka program për bujqësinë

Deputetit i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani në një konferencë për shtyp e ka cilësuar si monolog takimin e të martës të kreut të PS-së Edi Rama me qytetarët. Ai ka

Bogdani: Kandidatët e PS, lidhje me kriminBogdani: Kandidatët e PS, lidhje me krimin

Deputeti demokrat Gerti Bogdani ka deklaruar në një konferencë për shtyp se Rama u prezanton shqiptarëve fytyrën që nuk duhet të ketë grupi parlamentar i PS-së, por që fatkeqësisht ka