Tag "gersi"

Historia e Gersit të vogël që është qëlluar me plumb në gojë. Ja çfarë ndodhi me të

Historia e tij dramatike ka përlotur edhe vetë Arbanën, por edhe gjithë publikun në sallë. Djaloshit që ka lindur dhe jeton në Morinë të Kukësit, si çdo bashkëmoshatari tjetër i