Tag "gërshërë"

Vlorë, sherr mes vëllezërve me gërshërë dhe leva hekuri

Një 62-vjeçar është plagosur rëndë në fshatin Hoshtimë të Vlorës, pas një konflikti me vëllain e tij. Burime nga policia e Vlorës bëjnë të ditur se 62-vjeçari M.M është goditur

Vlorë, goditi partnerin me gërshërë, arrestohet 38-vjeçarja

Një debat me bashkëjetuesin ka çuar një 38-vjeçare nga Vlora drejt një akti ekstrem. Pasditen e djeshme, Kristina Strakosha në debat e sipër ka goditur me gërshërë personin me të

Era Istrefi: I pres nëse doni (Foto)

Me anë të një postimi në Instagram ku shkruan: “Unë i pres nëse doni”, këngëtarja Era Istrefi ka tronditur fansat. Ajo shfaqet me një palë gërsherë të cilat i ka