Tag "Gerrard"

Ja ku do ta vazhdojë karrierën Gerrard

Pasi vendosi të largohet nga Liverpooli në fund të këtij sezoni, Steven Gerrard ka vendosur se ku do ta vazhdoj karrierën. Skuadra nga Anfield ka zbuluar se kapiteni i tyre

Gerrard paralajmëron largimin nga Liverpool

Steven Gerrard nuk e ka përjashtuar largimin nga Liverpooli në fund të këtij sezoni, nëse nuk e vazhdon kontratën me klubin nga në Anfield. Ky mund të jetë sezoni i

Tifozja shpërthen në lot: Gerrard, të dua!

Shumë tifozë lumturohen kur takojnë futbollistët e tyre të preferuar, por ka edhe nga ata që nuk i përmbajnë dot lotët. Kështu ka ndoshur edhe me një tifoze të Liverpool-it,

Gerrard, gati rinovimi me Liverpoolin

Kapiteni i Liverpoolit, Stiven Gerrard, do të jetë pjesë e klubit anglez përtej verës së vitit 2015, kur edhe i skadon kontrata. 33-vjeçari sipas mediave angleze, mbetet në planet e

Liverpool: Kapiteni Gerrard 4 javë jashtë fushave

Trajneri Rodgers merr lajme të këqija nga infermierja. Kapiteni Gerrard do të mungojë 1 muaj për dëmtimin e pësuar javën e kaluar në ndeshjen me West Ham, çka e privon

Gerrard: Dua të drejtoj Liverpool

Steven Gerrard e ka zbuluar ëndrrën e tij. Ylli anglez i futbollit synon që një ditë të bëhet trajner i Liverpool. 33 vjeçari është legjendë e Reds dhe shpreson që