Tag "Germain"

Paris Saint-Germain kërkon Januzaj

Trajneri i Paris Saint-Germain, Laurent Blanc, po synon ta përforcoje ekipin për pjesën e dytë të sezonit. Objektiva të trajnerit francez janë Kevin De Bruyne i Wolfsburgut dhe Adnan Januzaj

Paris Saint Germain mposht Barcelonën, Roma barazon me M.City

David Luiz, Marco Veratti, Blaise Matuidi i dhanë fitoren Paris Saint Germain -it në ndeshjen me Barcelonën, në turin e dytë të fazës së grupeve në Champions League. Shënuan nga