Tag "gere"

E pa besueshme, Richard Gere endacak

Richard Gere gjatë xhirimit të filmit “Time Out Of Mind” ku interpretonte rolin e një endacaku thotë se ka përjetuar një eksperiencë shumë të çuditshme! Ai  e ka bërë publike

Richard Gere, i pastrehë

Richard Gere është parë i veshur me rrecka duke pirë birrë në një stol të parkut të Manhatanit, por mos u shqetësoni pasi gjithçka është në funksion të rolit të

Udhëtimi “undercover” i Richard Gere

Aktori amerikan Richard Gere do të xhirojë disa spote publicitare në qytezën e Salentos, në Itali. Ylli i kinemasë, aktualisht 65 vjeç, mbërriti në destinacion javën e kaluar bashkë me

Richard Gere ndahet pas 11 vitesh martesë

Aktori Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Carey Lowell, ish-modele, janë ndarë dhe po planifikojnë divorcin. Sipas “New York Post”, çifti i martuar prej 11 vitesh kanë kohë që po