Tag "Gerald Baramuça"

Zbulohen shkaqet e rrëzimit të helikopterit ushtarak në liqen

Tre ditë pas ngjarjes tragjike ku humbën jetën dy pilotë, bëhen me dije shkaqet që mund të kenë çuar në rrëzimin e helikopterit të Forcave të Armatosura në Liqenin e

Drejtori i policisë i fshiu fotot në celular peshkatarit

Ende nuk dihen shkaqet e rrëzimit të helikopterit të Forcave të Armatosura në Malësinë e Madhe mesditën e sotme, ku mbetën dy të vdekur dhe një i plagosur. Ushtari i