Tag "Geoge Clooney"

Clooney dhe Stacy Keibler, përfundon dashuria

Aktori George Clooney dhe Stacy Keibler i ka dhënë fund lidhjes së tyre dyvjeçare, që nisi menjëherë pas ndarjes së aktorit nga italiania Elisabetta Canalis. Aktori 52–vjeçar duket se u