Tag "gentian peta"

Zhdukja e 39-vjeçarit në det, motra: Ra i gjallë në ujë, nuk u mor asnjë masë

Prokuroria dhe policia e Durrësit kanë nisur hetimin ndaj drejtuesve dhe të ekuipazhit të tragetit “Bridge”, pas dëshmive nga një numër i konsiderueshëm pasagjerësh, për mungesën e gatishmërisë së mjeteve

Nisin hetimet, Gentian Peta mund të ishte shpëtuar

Policia ka nisur hetimet për veprimet e kryera për shpëtimin e 39-vjeçarit, Gentian Peta, i cili u hodh nga trageti i linjës Bari-Durrës, 12 milje larg bregut, mëngjesin e së