Tag "genti"

Gentian Zenelaj “sulmon” hapur Julian Dedën: Disa persona nuk e meritojnë shoqërinë që t’i u jep

Një shkrim i vjetër për Jul Dedën dhe Gentian Zenelaj ngrihej mbi një pyetje retorike, nëse Juli e Genti janë akoma miq. Mesa duket disa vite më pas, ka qenë

SURPRIZA/ Saimiri dhe Genti kalojnë në Klan me “Ça thu”

Pas mbylljes së televizionit “Agon Channel”, Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj do të nënshkruajnë kontratën për të vazhduar emisionin e tyre investigativ në televizionin “Klan”. Emisioni i tyre pritet të