Tag "Genta Ismajli"

Fansat sulmojnë Genta Ismajlin: E ke tepruar me…

Fansat e këngëtares Genta Ismajlit kanë sulmuar këngëtaren duke e kritikuar për operaciont plastike. Vetë këngëtarja ka postuar disa foto në rrjetin e saj social ku fansat i janë përgjigjur.

Genta Ismajli mund të hetohet për armëmbajtje

Në përgjithësi kohët e fundit shumë qytetar janë bërë pre e fotografive të veta, pasi ata kanë publikua foto me armë në faqet e internetit. Të njëjtin fat mund ta

Kjo është sozia pornostare e Genta Ismajlit (Foto)

Duket se edhe këngëtarja nga Kosova Genta Ismajli ka nje sozi. Edhe sozia e saj është e njohur por në një profesion tjetër. Ajo është aktore e filmave pornografik dhe

Shokon Genta Ismajli. Shikon se çfarë i ka ndodhur trupit të saj (Foto)

Prej kohësh këngëtarja Genta Ismajli është shpërngulur në Tiranë. Por një foto e publikuar nga vetë ajo në rrjetin e saj social ka shokuar ndjekësit e saj. Ajo është shfaqur

Çfarë bukuroshe kjo motra e Genta Ismajlit

Kjo bukuroshe e ka emrin Mani, të cilën kemi pasur rastin ta shohim në klipin e këngës “Shkunde tunde”të këngëtares sonë të mirënjohur Genta Ismajlit. E kemi parë edhe me

Genta Ismajli ka ndezur atmosferën në Pejë

Një lajm i mirë na vjen nga Genta, ndërsa ka rifilluar sërish nga koncertet, për të qënë sa më pranë fansave me këngët e saj. Pak ditë më parë, këngëtarja

Genta ka zgjedhur Turqinë për të kaluar pushimet e saj verore

Këngëtarja kosovare Genta Ismajli mbrëmë postoi një fotografi të saj në rrjetin social Facebook, ku dukej duke bërë qejf pranë një pishine.Genta Ismajli ka zgjedhur Turqinë për të kaluar pushimet

Genta Ismajli ka arritur plot 1 milion fansa në Facebook

Genta Ismajli ka arritur plot 1 milion fansa në Facebook, duke qenë këngëtarja e parë shqiptare, që vepron në tregun shqiptar, që arrin një sukses të tillë. Tash e sa

Genta Ismajli ka numrin më të madh të fansave

Genta Ismajli ka numrin më të madh të fansave. Të paktën kjo shihet në rrjetin social Facebook. Këngëtarja atraktive deri më tani ka kapur shifrën prej 990 mijë fansa të

Genta Ismajli me një këngë të re

Këngëtarja Genta Ismajli ka thënë se është gati të vijë para publikut me një projekt të ri. Në një intervistë ajo ka deklaruar se ka gati këngën e saj të

Ermal Mamaqi: Genta si “dele”

Aktori i humorit dhe këngëtari i njohur Ermal Mamaqi, përpos roleve të shumta të tij, kësaj radhe ka zgjedhur që të bëjë humor edhe me fotot e kolegëve të tij.