Tag "genta"

Gena i propozon martesë Genta Ismajlit (Video)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka qenë në një spektakël me Genën, ndërsa është publikuar një video që ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Aty duket se të dy janë

Kur Blero dhe Genta nuk kishin operacione plastike (Foto)

Blero dhe Genta duken krejt ndryshe tani. Të dy kanë realizuar një foto shumë më herët, atëherë kur kishin pamje origjinale dhe pa operacione plastike.

Pas operacioneve, Genta Ismajli bëhet bionde! (Foto)

Genta Ismajli pas operacioneve estetike (e akuzuar nga fansat) tashmë ka vendosur të ndryshojë edhe look-un e saj. Ajo është bërë një bionde. Ismajli sapo ka publikuar disa fotografi me

Njihuni me motrën seksi të Genta Ismajlit

Mani Ismajli, është motra 23 vjeçare e Genta Ismajlit. Ajo përveç që merret me modelim, aktualisht edhe studion për aktrim. Genta shpesh herë publikon fotografi së bashku me të, ku

Genta, Soni dhe Tuna përpara operacioneve plastike. Shikoni ndryshimin (Foto)

Teksa i shikojmë në përformancat e tyre, gjithmonë na mahnisin me elegancën e tyre dhe bukurinë që kanë. Por këngëtaret e famshme si Genta Isamilji, Soni Malaj dhe Tuna nuk

Genta e Big Brother shfaqet topless në pishinë (Foto)

Ish konkurentja e ‘’Big Brother’’ Genta Gjalpi vazhdon të çudisë opinionin me zhvillimet e jetës së saj. Ajo për momentin është beqare dhe së bashku me disa mikesha të saja

Genta Ismajli dhuron puthje për Vitin e Ri (Foto)

Në natën e ndërrimit të viteve, këngëtarja simpatike ka uruar gjithë fansat e saj, duke u dhuruar edhe puthje. “Urime Vitin e Ri 2015”, ka shkruar ajo në foton që

Çfarë ndodhi mes Kastro Zizos dhe Genta Ismailit?

Publikisht edhe Genta edhe Kastro janë beqarë, ata kanë kohë që mbajnë këtë status dhe nuk flasin në media për lidhjet në jetën e tyre. Kastro shihet duke e joshur

Genta Ismajli magjike, sjell këngën e re “Maje” (Video)

Pas shumë vitesh këngëtarja me origjinë nga kosova, Genta Ismajli kthehet në festivalin “Kënga Magjike”. Së fundmi ajo ka punuar gjatë për të sjell për publikun këngën konkuruese në këtë

Genta Ismajli rikthehet për fansat e saj

Këngëtarja Genta Ismajli do të publikojë së shpejti produksionin më të ri muzikor, i cili do të vij në bashkëpunim me reperin 2Ton. Kënga titullohet “A je gati” dhe do

Genta një projekt të përbashkët me Bujupin dhe Da Lool

Do të vijë këngëtarja Genta Ismaili me një projekt të përbashkët me Ardian Bujupin dhe DJ Da Lool. Bashkëpunimi është paralajmëruar të lansohet në muajin maj. Ndërkohë, Bujupi, i cili

Genta publikon videoklipin e ri të këngës “Anuloje”

Genta Ismajli, ka publikuar videoklipin e ri të këngës që e lansoi pak kohë më parë, “Anuloje”. Kënga e Pop yllit shqiptar u prit shumë mirë nga publiku pak kohë

“Anuloje” nga Genta

Kënga është realizuar nga Arsim Bunjaku, i cili e ka bërë muzikën dhe e ka shkruar tekstin. Virusi është angazhuar për orkestrimin. “Si ty nuk ka”, ishte projekti i mëparshëm

10-vjetori i karrierës, Genta vjen me dokumentar

Genta Ismaili do të lançojë një libër dhe dokumentar autobiografik në maj të vitit të ardhshëm, për 10-vjetorin e fillimit të karrierës së saj muzikore. Këngëtarja kosovare tashmë ka angazhuar

Genta Ismajli vjen me videoklip të ri

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli, e cila do të publikojë nesër projektin e saj të ri muzikor me videoklip, ka deklaruar se ky nuk është fundi i angazhimeve për të, por

Bertina, duke pritur princin e kaltër

Bertina Mehmeti është bërë e njohur në “Big Brother 3”. Që pas këtij edicioni të “Big Brother”-it, Bertina është vënë në qendër të vëmendjes së medias për jetën e saj

Genta Ismaili “lidhet” me një gazetarGenta Ismaili “lidhet” me një gazetar

Së fundmi, qarkullojnë thashethemet se këngëtarja bukuroshe Genta Ismaili ka nisur një histori dashurie me gazetarin kosovar Granit Miftari, i cili duket se e shoqëron ngado këngëtaren. Vetë Genta, e