Tag "Gent Bejko"

“Ika nga Tirana e batakçinjve, ku nuk bën njeri hajër me ndershmëri”. Flet aktori Gent Bejko

Gent Bejko është një ndër fytyrat më të njohura të filmit në Shqipëri, i diplomuar si regjisor dhe aktor në shumë filma shqiptar, është larguar prej një viti nga Shqipëria

Gent Bejko, gati projektin në Hollywood: Pse nuk kam dëshirë të kthehem në Shqipëri

Përmes një lidhje me Skype, Bejko ishte i pranishëm në emisionin “Tek Unë me Arjola Shehu”, në In Tv për të folur për projektet e tij në Kanada dhe SHBA

Fatos Nano udhëton me ‘economy class’

“Shikoni çfarë fati ka z.Nano! Të udhëtojë me mua! Një FAT që Rama nuk do ta ketë kurrë… As ti Luli mos qaj… ‪#‎kryeministriqeduamkampershtypjen”, shkruan në profilin e tij në