Tag "gennaro"

Skandali i Basteve, Gennaro Gattuso nën hetim

Bota e futbollit tronditet sipas “Corriere della Sera”, ish-lojtari i Milan, Gennaro Gattuso dhe ish-lojtari i Lazios, Cristian Brocchi janë përfshirë në rrjetën e hetimit të basteve. Gjithsej janë 20