Tag "genjeu"

Termet Peçi fsheh dënimin e Gjykatës. Nuk e deklaroi në formularin e tij

Një tjetër kryebashkiak i Rilindjes ka gënjyer në plotësimin e vetëdeklarimit për formularin e Dekriminalizimit. Kryebashkiaku i Tepelenës ka gënjyer në pyetjen se a ka qënë ndonjëherë i dënuar. Por

“Veliaj gënjeu për vilën 200 mijë euroshe”

Ish kryeministri i vendit Sali Berisha ka akuzuar kandidatin e majtë për bashkinë e Tiranës Erjon Veliaj për mashtrim në lidhje me vilën e tij 200 mijë euroshe. Përmes një

Deputeti Kosta: Rama më gënjeu për Gilberto Jaçen

Thellohen mosmarrëveshjet brenda grupit të PS-së. Deputeti i qarkut të Gjirokastrës, Vladimir Kosta, shprehet se e sheh veten jashtë Grupit Parlamentar socialist, për shkak të përzgjedhjes së Gilberto Jaçes për

Michael Douglas gënjeu për sëmundjen e rëndë

Para tre vitesh aktori i njohur Michael Douglas shokoi botën e artit duke deklaruar se ai vuante nga një sëmundje e rëndë. Por në një intervistë për emisionin “This Morning”

PD: Rama po vërteton se ka gënjyer publikisht

Pas mohimit të bërë disa ditë më parë nga Rama, sipas të cilit nuk ka deklaruar se do të ngrejë një ministri për emigracionin, ka ardhur dhe reagimi i zëdhënëses