Tag "genjeshtare"

Basha për sms-në: Rama-Tahiri gënjeshtarë dhe mashtrues të dorës së parë

Një prej temave shqetësuese që kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha diskutoi gjatë mbledhjes se grupit parlamentar të PD-së ishte edhe skandali i mesazhit të ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri

Studimi/ Themi më shumë gënjeshtra se të vërteta

Gënjeshtra është një sjellje e zakonshme e përdorur nga më shumë se një person gjatë përditshmërisë së tij, (59% i thotë ato çdo ditë), dhe nga këta 5% janë gënjeshtarë