Tag "genjen"

TIA: Policia gënjen, ishte në pistë kur ndodhi grabitja. U lajmërua në kohë

Tirana Internacional Aeroport ka akuzuar policinë e shtetit në lidhje me grabitjen që u bë në Rinas para pak ditëve. Në një komunikim për mediat TIA, ka reaguar rreth grabitjes

Edi Rama vetëm vjedh dhe gënjen!/ Nga Sali Berisha

Autorja e shkrimit te meposhtem, Dalina Buzi i pergjigjet ne njerin prej portaleve shqiptare me te lexuar te vendit “Anabel”, pretendimit te Rames ne Top Channel dhe Klan Kosova per

Lindita Nikolla gënjen, nuk di si të përgjigjet për dhunën në kopësht

E zënë ngushtë nga pyetjet e gazetarëve, ministrja Lindita Nikolla nuk dinte se si ti përgjigjej pyetjeve për skandalin e publikuar një ditë më parë ku administratorja Anjeza Shabani rrihte

O Taulant Balla ka ikur nga trutë, o Gjermania ka ikur për lesh! Shih ç’thotë:

Mbrëmë në sy të gjithë botës deputeti rilindor Taulant Balla, pa iu dridhur qerpiku deklaroi se Elvis Roshi nuk e ka ditur për çfarë e kanë proçeduar në vitin 2000

Kërcënimi ndaj Blushit, Hafizi: Ruçi gënjen

Deputetja e PS, Mimoza Hafizi përmes rrjetit të saj social, ka reaguar në lidhje me kërcënimin që iu bë kolegut të saj Ben Blushi. Ky i fundit u kërcënua përmes

Kreu i ri i RTSH-së, Petrit Malaj: Alfred Peza gënjen, s’kishte konsenus

Kandidati për drejtuesin e ri të Radio Televizionit Publik Shqiptar, Petrit Malaj ka reaguarnë rrjetin e tij social duke thënë se zgjedhja për drejtorin e RTSH-së nuk u bë me

Ja e verteta e uniformave të policisë. Ku genjen Tahiri

Zbulohet gënjeshtra dhe mashtrimi i ministrit të Brendshëm Saimi Tahiri në lidhje me uniformat e reja të policisë së shtetit. Një ditë më parë në Komisionin e Sigurisë, ministri Tahiri

QESHARAKE! Erion Veliaj përdor fotot e nëntorit për përmbytjen e djeshme! (FOTO)

I ka të pushuar 400 punëtorët e Ujësjellës Kanalizimeve Erion Veliaj ndaj “i ka marrë borxh” nga përmbytja e nëntorit të vjetshëm fotot. Denoncimin e bën Genc Sejko i cili

Manipulimi Veliaj: Intervistë me telefon për të thënë që ka qenë në Tiranë

Më në fund u shfaq edhe Erion Veliaj! Jo me pamje por me celular!! Njeriu që merr kameran nga mbrapa kur shkon mender edhe në hale, nuk e paskësh patur

Pse ka nevojë Edi Rama të falsifikojë historinë (edhe personale). Flamur TAJARI

Sot media e dëshmitarë përgënjeshtrojnë pjesmarrjen e Edi Ramës në meshën e parë më 4 nëntor 1990 në Shkodër. Ndërkohë që vet Rama e nisi fjalimin dje në përkujtimoren e

Ja gënjeshtra e Tahirit për makinën që u përdor për drogë

Mister mbeter roli i ministrit të Brendshëm në linjat e trafikut të drogës me avion, skaf dhe mjete të tjera, e cila tashmë po merr përmasa ndërkombëtare. Akuzat e ish-shefit

Hashashi në fshatin e Tahirit, ministri: Basha gënjen

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar sot në lidhje me akuzat e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili publikoi një ditë më parë foto me kanabis nga fshati

Policia e Shkodrës: PD gënjen, dy persona ofenduan dhe qëlluan një efektiv

Policia e Shkodrës ka hedhur poshtë deklaratat e Partisë Demokratike, për ushtrim dhune ndaj aktivistëve të saj. Në një deklaratë drejtuar mediave, blutë e këtij qyteti bëjnë me dije se

Basha: Ne kemi model veprat dhe jo fasadën që të gënjen

Kreu i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha inauguroi sot lulishten pranë policisë bashkiake në kryeqytet. Gjatë fjalës së tij në ceremoninë e inaugurimit Basha theksoi se ndryshe nga mazhoranca ai

Rama: Ne kemi rritur pensionet, PD-ja gënjen

Për kryeministrin e vendit Edi Rama, reforma ne pesnionet është një arritje e qeverisë së majtë, ndërsa opozita po spekullon duke mashtruar shqiptarë. Nga qyteti i Fierit, i cili prezantoi

Shtabi i Emergjencave gënjen, toka e përmbytur dyfish nga shifrat zyrtare

Përmbytjet që kanë përfshirë të gjithë fushën e Korçës rezultojnë të jenë më të mëdha nga sa raporton Shtabi i Emergjencave. Vetë agronomët nga Korça, Yllson Agolli, përgënjeshtron shifrat e

PD: Rama gënjen shqiptarët me videot, shëndetësia në greminë

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me videon e shpërndarë nga kryeministri Edi Rama, në të cilin paraqiten, sipas tij, “ndryshimet reale” në shëndetësi, me krahasimin e QSUT-së para dhe

Sulmi ndaj Strazimirit, Ndreu gënjen dhe i bën presion Gjykatës

Ne nje deklarate per mediat, Partia Demokratike ka reaguar pas deklartes se deputetit Pjerin Ndreu ne lidhje me sulmin ndaj deputetit demokrat Gent Strazimiri. Në sytë e mbarë opinionit publik

Nëna gënjen djalin, i thotë se ka Ebola

Një nënë ka vendosur për të ndëshkuar djalin e saj në një mënyrë vërtetë të tmerrshme. E veshur me një maskë dhe një termometër në dorë, ajo tregon në kamera

Vajza gënjen se ka kancer që familja dhe shoqëria t’i paguanin dasmën

Danielle Watson ka gënjyer shoqërinë e saj dhe një kompani organizimesh dasmash se ajo vuante nga kanceri në vitin 2012 për të përfituar shumë gjëra. 24 vjeçarja e ka bërë

Koreja e Veriut gënjen qytetarët, thotë se arriti finalen e Botërorit (Video)

Mediat në Korenë e Veriut gënjyen qytetarët e këtij vendi, duke raportuar se përfaqësuesja e tyre arriti të kualifikohej në finalen e Botërorit në Brazil. Se Koreja e Veriut vazhdon

Noka: SHISH, 317 informacione për trafikun e tritolit

Pasi kreu i SHISH përfundoi raportimin prej katër orësh në Komisionin e Sigurisë, mazhoranca tha se në raportim dolën problemet që vazhdon t’i qëndrojë mazhoranca ndërsa sipas PD-së u zbulua