Tag "genitan gjonaj"

Aktivisti Gentian Gjonaj sjell këngën e re “Hajredin Ramë Pasha” (Video)

Aktivisti demokrat Gentian Gjonaj ka realizuar një tjetër këngë ku ironizon qeverinë e Edi Ramës dhe drogën e cila ka pushtuar të gjithë vendin. Kjo këngë që shikoni më poshtë