Tag "genc sejko"

Ja kë ka përdhunuar në Itali Elvis Roshi. Zbulohet misteri (Foto)

Ndërkohë që vijojnë debatet dhe hetimet për Elvis Roshin në lidhje me akuzat për përdhunim në Itali para disa viteve, është zbuluar identiteti i personit të përdhunuar. Bëhet fjalë për

Misteri: Lal’Eri më shumë se Michael Jackson me fëmijët? Ja prova

Shqiptari Genc Sejko që jeton në Angli ka ironizuar “dashurinë” që Erjon Veliaj tregon ndaj fëmijëve të vegjel. Përmes kësaj foto që ai ka publikuar në faëen “Qeveriu” në rrjetin

Me thonj të paprerë. A ka Rama probleme të shëndetit mendor? (FOTO)

Lere! E paska ves!! Kur e tha atëhere ish kryeministri dhe ish kryetari i Partisë Socialiste “e mora me thonj të paprerë nga Parisi” na u duk batutë. Por e

Besim Ndregjoni, Fatmir Hoxha, Genc Sejko shpallen “NJERIU I VITIT”

Në tre javët e para të dhjetorit civitas.al ka organizuar me lexuesit e rregullt një anketë për të shpallur “Njeriun e vitit 2015”. Kriteret për këtë anketë ishin pjesmarrja në