Tag "genc ferhati"

Kërcënuan biznesmenin e kafesë, në gjyq Genc Ferhati dhe Pajtim Serjani

Shtatë persona, mes të cilëve Genci Ferhati dhe Pajtim Serjani, janë dërguar në gjyq nga Prokuroria e Krimeve të Rënda me akuzën e gjobëvënies ndaj një tregtari në Tiranë. Burimet

Zbardhen sms-të e Genc Ferhatit ndaj biznesmenit: Do të djeg të gjallë

Prokuroria zbardh mesazhet e Genc Ferhatit i cili ia dërgonte biznesmenëve duke i kërcënuar dhe vendosur gjoba. “Nëse nuk na jep në kohë paratë, je në rrezik ti dhe personat

Prokuroria: Genc Ferhati, vendoste gjobë biznesmenit nga qelia

Hetimet e prokurorisë në lidhje me gjobat ndaj biznesmenëve , zbuluan se krimi u organizua nga Genc Ferhati, i dënuar me 25 vite burg për ekzekutimin me antitank të Denis